Katusetööd

Eesti Katusemeistrid OÜ põhitegevusalaks on katuste renoveerimine, turvatoodete- ja vihmaveesüsteemide paigaldus. Kuulame ära kliendi soovi, arutleme erinevate võimaluste üle ja teostame kokkulepitud tööd kiirelt ja nagu meile kombeks, kvaliteetselt.

Vanadele hoonetele on väga heaks lahenduseks ja ilmastiku eest kaiteks uus teraskatus(eliit-profiil, kivi-profiil, classic-profiil või isegi T20 ehk trapets-profiil kate), mille tootja poolne garantii on pikk ja samas on materjal kerge, mõistliku hinnaga ja ka silmale hea vaadata.

Katusetööde käigus eemaldame vana katte ja vajadusel vahetame või parandame katuse kandvaid konstruktsioone. Sellele etapile järgneb juba uue osa ehitus ehk uus kvaliteetne aluskate, roovitus ja uus kate.

Katusetööde käigus kindlustame ka katuse korraliku tuuldumise. Katuse tuulduse puudumine on suureks probleemiks kuna katuse alla jääval niiskusel on halvaks kombeks mädandada katuse konstruktsioone ja tekitada hallitust. Põhiprobleemiks on see, kui räästad ehitatakse liiga kinni ja õhk ei pääse katuse pleki ja aluskatte vahele. Katusetöödel tuleks jälgida, et  katuse harja tuulutatavad sõlmed ehitatakse õigesti, tihti on harjatuulutus ehitamata jäetud.

fasaadid

Fassadid

Kuna katusele järgnev tähtis ja silmatorkav tegur on fassaad, siis sellega seoses tegelevad meie spetsialistid lisaks katustele ka fassaadide renoveerimise ja ehitusega. Olgu selleks siis  vana fassaadi pesu, värvimine või lausa kogunisti uuendamine. Kvaliteetselt teostatud fassaadi tööd tagavad kandvatele konstruktsioonidele kaitse, mis omakorda pikendab ehitise eluiga ja säästate ka küttekuludelt.

katusehooldus

Katusehooldused

Katuse hooldus on peale paigaldust vägagi oluline tegur, mis üldjuhul jäetakse unarusse. Katuse hooldamine on soovituslik kaks korda aastas, mille tulemusena pikeneb ka katuse eluiga.

Kutsu meid kohale ja hindame Teie katuse seisukorra. Katuse hoolduse alla kuuluvad siis katuse pesu, värvimine ja vajadusel ka pindame kõikvõimalikke katuseid.
Et püüda meie professionaalide poolt teostatavat katuse hooldust, ei pea katus olema meie ehitatud.

Võta meiega julgesti ühendust ja lepime kokku töömahu. Kindlasti jagame ka nõu ja näpunäiteid edaspidiseks.

aerofoto

Aerofotod ja videod

Et kliendile jääks meenutus teostatud töödest, kuulub meie tegemiste hulka ka töökäigu jäädvustamine nii maapinnalt, kui ka kõrgemalt õhust piltide ja videodena. 

Tööde lõppedes loovutame kogu jäädvustatud pildi- ja videomaterjali mälestuseks Teile!

testiseina_1

Päikeseenergia

Tänapäeval on võimalik kasutada ka päikese energiat. Selleks on uue põlvkonna päikesekatus. Saame pakkuda VirteSolar täislahendusi. 

VirteSolar on classic-profiil plekk millele on liimitud õhukesed ja kerged päikesepaneelid. Päikesekatuse paigaldus ei ole keeruline ja plekile liimitud päikesepaneelid ei raskenda mingil moel katusel liikumist. 

Rohkem informatsiooni antud toote kohta leiate http://www.virtesolar.fi kodulehelt või võttes ühendust otse meiega.