HOOLDUS JA RENOVEERIMINE​

Fassaadi hooldus- ja renoveerimistööd

Meiega võid olla kindel, et fassaad tehtud kvaliteetselt

Värskendamine

Fasaadi värskendamine

Kuna katusele järgnev tähtis ja silmatorkav tegur on fassaad, siis sellega seoses tegelevad meie spetsialistid lisaks katustele ka fassaadide renoveerimise ja ehitusega. Olgu selleks siis  vana fassaadi pesu, värvimine või lausa kogunisti uuendamine. Kvaliteetselt teostatud fassaadi tööd tagavad kandvatele konstruktsioonidele kaitse, mis omakorda pikendab ehitise eluiga ja säästate ka küttekuludelt.

Koos katusega on see hoone üks olulisemaid elemente, kuna see toimib peamise barjäärina väliste ilmastikuelementide vastu, mis võivad kahjustada konstruktsiooni tervist, nagu vihm, lumi, tuul, pakane, päike jne. 

Seetõttu on väga oluline valida fassaadisüsteem, mis kaitseb nende riskide eest, aidates samal ajal saavutada väiksemat energiatarbimist, vähendada hoolduskulusid ja parandada elanike mugavust.

Meie kogemusega spetsialistid tagavad parima tulemuse ning valivad kvaliteetsed materjalid ning kasutavad uusimaid tööriistu, et töö oleks –
Kiire, kvaliteetne, hea tulemusega ja vastupidav.

Hooldus

Fassaadi puhastus

See muudab hoone suurepäraseks

Mitu korda olete pööranud pea kõrvale määrdunud arhitektuurist? Kas tundsite end ebamugavalt, kui nägite kogunenud tolmu ja mustust ning mõnel juhul isegi ämblikuvõrke?

Fassaadi puhastamise esimene eelis on see, et see aitab hoida teie hoone puhtana ja värskena. Teie konstruktsioon on alati sama ilus, kui see oli valmistamise päeval.

Puhas hoone annab hea sõnumi

Saate palgata parimaid sisekujundajaid ja osta kõige kallimaid esemeid, et muuta oma kontor uhkeks. Kuid seni, kuni teie hoone välisilme on määrdunud, tajuvad möödujad seda tõenäoliselt hea juhtimise puudumisena. Sama kehtib ka esmakülastajate kohta – nad saavad enne teie kontorisse sisenemist halva sõnumi. Seega aitab fassaadide puhastamine teie brändi positsioneerimist ja autoriteeti.

Hoiab ära haigused, allergiad ja ebameeldiva lõhna

Hoone välisküljel elab palju mikroobe, baktereid ja viirusi. Lisaks on see sambla jaoks suurepärane “kodu”

Võta meiega ühendust juba täna. Tuleme kohale, hindame Teie fassaadi seisukorra ja teeme omapoolse hinnapakkumise. Kõik teostatud tööd saavad olema kooskõlastatud kliendiga! Töid teostame üle Eesti.